Бочкові та контейнерні хімічні насоси Lutz

Бочкові хімічні насоси Lutz забезпечують безпеку при перекачуванні агресивних рідин з 200 літрових бочок і 1000 літрових єврокубів. Вони прості, надійні і зручні в експлуатації, мають невелику вагу і легкі в обслуговуванні.

Бочкові насоси призначені для роботи з кислотами і лугами, розчинами солей, горючими, вибухонебезпечними та легкозаймистими рідинами, харчовими і мінеральними оливами, розчинниками.

Бочкові насоси, крім прямого призначення - для спорожнення мобільної тари, можуть застосовуватися в технологічних процесах в якості напівзаглибних насосів для стаціонарних ємкостей реагентного господарства або відкритих гальванічних ванн.

 

Бочкові хімічні насоси LUTZ
Контейнерні насоси LUTZ
Бочкові  промислові насоси LUTZ

Бочкові насоси

Контейнерні насоси  LUTZ

Контейнерні насоси

Лабораторні насоси LUTZ

Лабораторні насоси

Насоси для харчових рідин

Харчові насоси

Особливості насосів для бочок і контейнерів IBC

  • Мають кілька варіантів виконання: вибухозахищене (відповідність TP TC 012/2011 і ATEX) або загальнопромислове, з торцевим ущільненням в п'яті насоса або без нього.
  • Додатково забезпечуються функціями повного спорожнення або перемішування.
  • Матеріали насосів: поліпропілен (PP), полівінілденфторід (PVDF), алюміній (Alu), нержавіюча сталь (Niro), хастеллой С (Hastelloy C).
  • Довжина занурювальної частини бочкових насосів: стандартно - 1000 мм для бочок, 1200 мм для євро куба, на замовлення - в діапазоні від 500 до 3000 мм.
  • Насоси можуть комплектуватися електро-двигунами (в діапазоні від 460 до 795 Вт) або пневмодвигунами (1000 Вт).