Для перекачування рідин в різних технологічних процесах використовуються насоси мембранні пневматичні LUTZ. В Україні продажами мембранних хімічних насосів LUTZ займається ТОВ «АЛЛЬГРУП-Україна», компанія зарекомендувала себе, як надійний постачальник спеціального обладнання для виробничих потреб.

Мембранні насоси застосовуються для перекачування кислот і лугів, розчинів солей, горючих, вибухонебезпечних і легкозаймистих рідин, харчових і мінеральних олив, розчинників, абразивних, дуже в’язких і інших продуктів при використанні стисненого повітря. Всі насоси серії DMP відрізняються простотою, технологічністю, легкістю управління, зручністю експлуатації і обслуговування.

Мембранні насоси Lutz із алюмінію (DMP Alu), нержавіючої сталі (DMP SS) та поліаміда (DMP PA) відповідають нормам вибухозахисту, в тому числі і по ATEX

Ці насоси можуть використовуватися як стаціонарно, так і в якості мобільного агрегату для перекачування з бочок, пересувних або стаціонарних резервуарів в інші ємкості або подавати рідину в систему трубопроводів, в залежності від умов застосування.

Насос з алюмінію

Серія DMP Alu

Насос з поліпропілену

Серія DMP PP

Насос з нержавіючої сталі

Серія DMP SS

Насос з фторопласту

Серія DMP PVDF

Принцип дії мембранного насоса

Насос має дві робочі камери, дві повітряних камери і дві мембрани. У кожній парі камер, робоча і повітряна камери розділені між собою гнучкою мембраною.

Кожна мембрана затиснута двома опорними тарілками і прикручена до загального штоку. Цей вузол в зборі (дві мембрани на штоку) рухається вперед і назад під впливом повітря, який по черзі наповнює то праву, то ліву повітряні камери. Перерозподіл повітря відбувається шляхом руху золотника в повітряному клапані.

Кожна робоча камера має по два зворотних кулькових клапана, які автоматично контролюють проходження рідини всередині насоса: (впускний колектор - робоча камера - випускний колектор)

Механізм роботи насоса - зворотно-поступальний.
Тиск, що створюється насосом безпосередньо пов'язано з тиском подачі повітря: 6,8 бара стисненого повітря дорівнює 6,8 бара в напірному трубопроводі.

Конструкція мембранного насоса

  1. Стисле повітря подається в повітряний клапан.. 
  2. Усередині клапана, проходячи через систему каналів, повітря спрямовується в праву або ліву повітряну камеру насоса, в залежності від положення золотника. 
  3. Зростання тиску в повітряній камері змушує згинатися мембрану, тим самим виштовхуючи рідину, що перекачується в сторону напірного патрубка.. 
  4. Оскільки мембрани з'єднані між собою штоком, друга мембрана в цей момент вигинається до центру насоса, тим самим засмоктуючи нову порцію рідини.
  5. Зворотні кулькові клапани відкриваються і закриваються по черзі для наповнення камер і запобігання проти току. 
  6. При переміщенні штока мембран в крайню точку, золотник повітряного клапана автоматично зсувається в положення, протилежне попередньому, тим самим, забезпечуючи готовність насоса до повторення циклу, тільки з протилежного боку.

Приклади монтажу мембранних насосів LUTZ

Image
Image

ПОДАЧА ➨ ТРАНСПОРТУВАННЯ ➨ ЦИРКУЛЯЦІЯ ➨ ВІДКАЧУВАННЯ ➨ ДОЗУВАННЯ

  • Машинобудівна промисловість

  • Хімічна промисловість

  • Харчова промисловість

  • Енергетична промисловість

  • Текстильна промисловість

Купить мембранный насос LUTZ
  • Виробництво лаків та фарб

  • Виробництво кераміки

  • Виробництво друкарської продукції

  • Екологічна індустрія

  • Фармацевтична промисловість