Серія SATURN

Технологічні насоси SATURN створюються з композитних матеріалів, термореактивних зSaturn високою механічною міцністю та з високою хімічною стійкістю. Компанія пропонує ефективні надійні насоси для різних процесів перекачування агресивних рідин у промисловості. Ці насоси виготовлені відповідно до ANSI/ASME B73.1.

Корпус насосів, виконаний повністю з FRP (термореактивні смоли, армовані скловолокном). Спеціальні конструктивні рішення забезпечують високу механічну міцність, що встановлюється з деякими металевими сплавами. Використання різної формули основної смоли (епокси-винилового эфира) дозволяє розширити діапазон хімічної стійкості.

Існує кілька різних структур (хімічних формул) епоксидних смол вінілового ефіру:
V1G - базова версія
V1A- стійкістю до витирання
V1C- стійкість до розчинників
V1F – стійкість до фтористоводородним з’єднанням

Повний цикл виробництва насосів з епоксидної смоли вінілового эфира, армованого скловолокна, серії Saturn проходить на заводі . Форми виготовляються литим під тиском з армуванням скловолоконними тканями. Армування скловолокном дозволяє зміцнити структуру готового матеріалу, підвищує стійкість великими механічними навантаженнями. Це дозволяє оснащувати хімічні насоси серії Saturn електроприводами потужністю до 90 кВт і створювати тиск на вихід до 9 Бар.

Насоси SATURN випускаються в двох різних версіях: консольного типу ZGS і в моноблочному виконанні ZMS. Також розроблена нова версія вертикального типу.
Застосовуються насоси в процесі промислової та побутової очистки води, при перекачці хімічних стоків, особливе застосування з морською водою при опресненні та циркуляції в акваріумах.

Saturn ZGS

Image

Saturn ZMS

Image