Витратоміри LUTZ

Точні результати вимірювань — основа якості та безпеки будь - яких процесів. Вони потрібні як в лабораторних умовах, так і в процесі виробництва. Виміри повинні бути ефективними, економічними і, що особливо важливо, зручними для користувача.

Витратоміри — це обладнання, яке доповнює насосну номенклатуру компанії Lutz. Вони використовуються разом з бочковими, мембранними та відцентровими хімічними насосами.  А також можуть мати й самостійне застосування в технологічних трубопроводах.
Чотири серії витратомірів із пластиків і металів вирішують різного роду завдання: від мобільної експлуатації з бочковими насосами до обліку і дозованої подачі реагентів в технологічні процеси.

Головна перевага витратомірів Lutz - модульна конструкція. Завдяки цьому Ви можете самостійно визначитися зі ступенем автоматизації - просте вимірювання або програмована подача.

Вибір відповідного витратоміра Lutz залежить від обсягу та фізико-хімічних властивостей вимірюваної рідини. З їх допомогою можна виміряти витрату нейтральних і агресивних рідин (кислот, лугів), розчинників, мінеральних олив, високов'язких середовищ (поліолів, мастил, розчинів полімерів і т. п.).

Витратомір серія TR3

Cерія TR3

Витратомір серія TS

Серія TS

Витратомір серія HDO

Серія HDO

Витратомір серія Pure

Серія Pure

Переваги витратомірів Lutz:

➨ висока точність вимірювань завдяки калібруванню,
➨ сенсорний дисплей,
➨ підсвічування дисплея для роботи в темний час доби,
➨ меню на різних мовах,
➨ простий та зрозумілий інтерфейс,
➨ вбудована допомога на різних мовах,
➨ захист від несанкціонованого доступу,
➨ ручний та програмований режими роботи,
➨ вихідний сигнал 0,4…20 мА,
➨ модульна конструкція,
➨вибухонебезпечне виконання.

Витратомір Lutz Серія TR3TR3 PP PVDF Серія TSTS Typ Серія HDODurchflussmesser dt HDO
 Галузь застосування  З бочковим насосом Lutz  З бочковим насосом Lutz/ стаціонарна установка в трубопровід   З бочковим насосом Lutz/ стаціонарна установка в трубопровід
 Принцип вимірювання  Турбінне колесо  Плаваючий диск  Овальні шестерні
 Автоматизація  Без програмування  Без/з програмуванням  Без/з програмуванням
 Діапазон вимірювання  До 120 л/хв.   До 120 л/хв.   До 350 л/хв.
 Рідина яка вимірюється  Схожа за властивостями з водою Від легко текучих до рідин середньої в'язкості  Від легко текучих до рідин високої в'язкості
 Джерело живлення  Від батарейок  Від мережі  Від мережі