Харчові насоси

LUTZ вже добре зарекомендував себе у харчовій, фармацевтичній та косметичній промисловості як успішний постачальник гігієнічних насосів B70V Sanitary, які схвалені відповідно до санітарного стандарту 3-A. Ця серія, виготовлена ​​відповідно до гігієнічногоimg B70 V120 Lutz121 дизайну, відрізняється високим ступенем обробки поверхні, призначена для дбайливого перекачування продукту, має конструкцію без ущільнень для легкого очищення під час гігієнічних процесів. Гігієнічний насос, схвалений відповідно до директиви ATEX 94/9/EC, також може безпечно експлуатуватися у вибухонебезпечному середовищі. 

У випадках з меншими вимогами до швидкого розбирання та очищення часто достатньо насоса, коли частини, що контактують з рідиною, виготовлені з харчових та фізіологічно безпечних матеріалів. У минулому ми пропонували в цих випадках насоси та витратоміри у фізіологічно безпечному виконанні (PU).

Директива 1935/2004/EC та інші спеціальні правила, наприклад: регулювання для пластмас 10/2011/EC діють у Європі, тоді як у США повинні дотримуватись правил FDA. Обидві директиви зазвичай переслідують ті самі цілі, зокрема гарантію безпечних харчових продуктів та захист здоров'я та навколишнього середовища, але не є ідентичними у практичній реалізації. Наприклад, виробники еластомерів змушені перевіряти своє з'єднання відповідно до стандарту Американського FDA, а також відповідно до європейської директиви 10/2011/EC та проводити відповідні випробування, якщо продукти мають продаватися в обох економічних зонах. LUTZ пропонує для нової серії LUTZ PURE обладнання, яке підходить для обробки харчових продуктів та відповідає директивам 1935/2004/EC та FDA. Насоси та витратоміри LUTZ PURE також доступні у вибухозахищеному виконанні згідно з директивою ATEX 94/9/EC, оскільки в процесі транспортування рідин використовуються велика кількість харчових продуктів, косметичних засобів та фармацевтичних препаратів, що містять алкогольні інгредієнти або легкозаймисті мийні засоби та дезінфікуючі засоби. 

Всі вироби PURE мають високу якість поверхні, безпечні tri-clamp з'єднання та конструкцію без змащення. Серія PURE, що відповідає міжнародним чинним та затвердженим стандартам, замінює стару PU-версію.

Image

Бочкові відцентрові насоси PURE

Image SS PURE

Насоси з спеціальними функціями PURE

Image

B70V- Sanitary PLUS

Image

Гвинтові насоси PURE