Бочкові насоси – професійне поводження з рідинами.

Бочкові насоси

Більше 60 років тому компанія Lutz-Pumpen почала серійно випускати бочкові насоси, як професійний інструмент для безпечного поводження з різними рідинами. Різноманітність середовищ, що перекачуються призвело до того, що бочкові насоси стали виробляти з матеріалів різної хімічної стійкості: поліпропілен, полівініліденфторид, алюміній, нержавіюча сталь.
 
Переважно мобільна експлуатація вимагала від конструкції насосів простоти та надійності, а також зручності в обслуговуванні та різноманіття джерел енергії: одно та трифазні електродвигуни, живлення від власних або автомобільних акумуляторних батарей, пневмодвигунів. 
В результаті вже багато років бочкові насоси слугують звичним засобом малої механізації для операцій з хімреагентами. Європейськими промисловими підприємствами давно та міцно вони сприймаються як засіб індивідуального захисту.
 
В останнє десятиліття багато промислових підприємств України стали приділяти пильну увагу культурі виробництва, намагаючись наблизити її до європейського рівня:
• підвищуються вимоги до безпеки праці та навколишнього середовища 
• технологічні процеси приводяться до європейських стандартів
• оптимізуються матеріальні ресурси та їх використання.
 
Бочкові відцентрові насоси   LUTZ

Бочкові відцентрові насоси

Бочкові гвинтові насоси  LUTZ

Бочкові гвинтові насоси

Бочкові насоси з спеціальними функціями LUTZ

Бочкові насоси з спеціальними функціями

Image

Насос HC для легкозаймистих хімічних реагентів

Image

Насос Niro для легкозаймистих рідин

Насоси для харчових рідин

Комплекти бочкових насосів Lutz

Бочкові насоси — це, перш за все, хімічні насоси, які перекачують кислоти, луги, ЛЗР і ПММ. Експлуатуються вони в умовах небезпечних виробництв. А також, все частіше знаходять своє застосування в якості основного обладнання, яке включене в технологічні лінії на різних ділянках гальванічних, лакофарбових, фармацевтичних і харчових виробництв. Успішно використовуються мобільні якості бочкових насосів при роботах самого різного роду: очищення ємкостей від залишків рідин, підготовки промивних розчинів, ліквідації аварійних розливів, спорожнення стічних приямків і т. п.

Також  бочковий насос — це інструмент для мобільної тари, основні вимоги до якого — підвищення продуктивності праці при одноманітних повторюваних операціях, простота використання, мобільність, мала вага і т. д. Поняття «інструмент» також асоціюється з чимось багатофункціональним. Фахівці підприємств, що вже використовують бочкові насоси Lutz, комбінують один привід і кілька моделей насосів, тим самим отримуючи економічно ефективне рішення для перекачування хімічно різнорідних рідин. Або використовують з одним насосом робочі колеса різного типу - напірне та продуктивне - отримуючи два відмінних за характеристиками насосних агрегатів. Така можливість досягається шляхом унікальної модульної конструкції насосів Lutz та уніфікації всіх вузлів.
Згодом все більшу кількість споживачів почне нерозривно пов'язувати бочкові насоси з поняттям «професійний інструмент» і засобом охорони праці. Європейський рівень культури, на який закликають підняти вітчизняне виробництво з самих різних сторін, недосяжний без того, щоб за європейськими стандартами здійснювалися навіть найнезначніші операції. Застосування бочкових насосів Lutz допомагає досягненню цих стандартів, принаймні, там, де людина стикається з небезпечними рідинами.