Відцентрові горизонтальні хімічні насоси з магнітною муфтою

Хімічні відцентрові насоси з магнітною муфтою Lutz розроблені для перекачування нев'язких агресивних середовищ, таких як кислоти, луги, розчинники, лужні та кислотні розчини з низьким вмістом твердих включень, а також радіоактивні, стерильні, цінні та висококорозійні рідини. Безпека, надійність та висока ефективність при експлуатації є основними перевагами насосів із магнітною муфтою Lutz

            Особливості хімічних горизонтальних насосів із магнітною муфтою Lutz
Конструкція без ущільнень. Робоче колесо насоса приводиться у обертання за рахунок магнітної напівмуфти, що забезпечує герметичність конструкції насоса та відсутність будь-яких ущільнень динамічних частин. Це виключає утворення витоків рідини, що перекачується.
Різні типи підшипників для різних галузей застосування. Підшипники з графіту, кераміки, карбіду кремнію Rulon® дозволяють вибрати конфігурацію насоса, що підходить для конкретних умов експлуатації.
Надійність та ефективність. Використання потужних постійних магнітів гарантує передачу моменту, що крутить, при максимальних навантаженнях навіть в умовах зростання температури експлуатації.
Потужність та продуктивність за рахунок оптимізації гідравлічних показників при меншому споживанні електроенергії.
Довгий термін служби завдяки використанню високоякісних матеріалів.
Простота обслуговування. Невелика кількість конструктивних вузлів і можливість заміни деталей, що швидко зношуються, без спеціального інструменту зменшує час простою.
                       Принцип дії хімічного горизонтального насоса з магнітною муфтою Lutz
Магнітна муфта складається з двох забезпечених магнітами роторів, відокремлених один від одного закритою герметизуючою склянкою. Розміщений на валу електродвигуна електромагніт приводу передає крутний момент двигуна за допомогою магнітного поля, що обертається на загерметизований внутрішній ротор, який, залежно від конструкції насоса, безпосередньо або побічно з'єднаний з робочим колесом. Статичне ущільнення між корпусом насоса та герметизуючою склянкою запобігає шкідливим випаровуванням в атмосферу. Горизонтальні відцентрові насоси Lutz із магнітною муфтою герметичні.

 

1 Корпус.
2 Робоче колесо із постійним магнітом.
3 Передня опорна втулка.
4 Захисний стакан магнітної муфти.
5 Задня опорна втулка.
6 Кільце ущільнювача круглого перерізу.
7 Провідна магнітна муфта.
8 Монтажний елемент – ліхтар.
9 Болти кріплення.

Серія TMB

Image

Серія AM

Image

Серія TMR G2

Image

Серія TMR G3

Image